Narzędzia SAM

Lista narzędzi do audytu i zarządzania oprogramowaniem

Dostawcy SAM

Lista dostawców usług audytu i zarządzania oprogramowaniem

Inni dostawcy SAM

Opinie

ursy e-learning nie wymagają specjalistycznego sprzętu. Uczestnik musi mieć komputer i podłączenie do Internet.Easy aktualizacji i modernizacji. Moduły Nauczyciele e-Learning może być łatwo zmieniona. Działania mogą być łatwo zmienione lub dodane, a nowa. Oprogramowanie e-Learning może być również automatycznie aktualizowany o nowe wersje oferowanego pakietu.
Dzięki postępowi w technologii style uczenia zmieniły się w ciągu ostatnich kilku lat. Teoretyczne i metody nauczania oparte zostały instruktora świadczone nieaktualne. Te ustąpiły bardziej dostępnej metody uczenia się. To jest sposób, w Internecie dzielenia i przekazywania wiedzy. Znany jest również jako nauki internetowej opiera. Sposoby uczenia się technologii internetowych sprawia, że ​​korzystanie z uczenia się systemów zarządzania, które są przechowywane w chmurze.
Są to w pełni zdolny do korepetycji dużą liczbę uczestników i osób uczących się. Są one znacznie skuteczny i wydajny w utrzymaniu odpowiedzialności w systemie. Learning Management System internetowych również pomóc zautomatyzować proces. Zapewnia on wiele przydatnych funkcji, które są niezwykle korzystne dla instruktorów i nauczycieli w przekazywaniu swoich lekcji kursu.
Te LMS są hostowane usługi, które są dostępne na chmury. Dostawcy usług dostawcy świadczyć usługi jako wolne, a inne oferują je za dodatkową opłatą. Może być wykorzystywane do działalności gospodarczej lub osobistych projektów i może okazać się korzystne dla obu z nich. W internetowych oparty LMS zapewnić rzeczywisty dostęp do danych w czasie i informacji.
Partnerzy
> > > > >
Patroni medialni
> >